Siirry pääsisältöön

Suomalaisen lasin vuosikirja 2023 postituskulut

Suomalaisen lasin vuosikirja 2023 julkaistaan kesäkuussa Lasipäivässä. SLMY ry yhdistyksen jäsen voi noutaa kirjan maksutta Suomen lasimuseon kassalta tai muista erikseen nimettävistä noutopaikoista kesän/syksyn 2023 aikana. Jos sinulla ei ole mahdollisuutta noutaa kirjaasi, voit tästä ostaa postituksen. Postikulut 12 € Postin tai Matkahuollon automaattiin toimitettuna. Jos haluat ostaa samalla useamman kirjan, valitse alla olevasta valikosta summa 12 € + lisäkirja. 

Jos haluat kirjan toimitettuna kotiovellesi, postikulu on 17 €. Posti saattaa siitä huolimatta viedä paketin postitoimistoon, mikäli paketin vastaanottaja ei ole paikalla ja/tai postilaatikkoon ei mahdu pakettia. 


Kesto: 20.6. mennessä tilatut ja maksetut postitetaan kesäkuussa 2023. Seuraavat postituspäivät ovat heinäkuun lopussa, elokuun lopussa ja syyskuun lopussa.

Tapahtumapaikka: [postitus]

Järjestäjä: Suomen lasimuseon ystävät ry

Sähköposti: info@slmy.fi

Täytä alla oleva lomake ilmoittautuaksesi. Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.